KONST / Litografier / Färglitografi 12735124
nr 1273 5124
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Träd. Signerad, numrerad 187/310. Motivet: 43x32 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:06:21
100 kr
150 kr
200 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren